ďťż

Lobby zydowskie w akcji !

photoZydofil - |6 Kwi 2007|, 2007 07:30

Władze Nowego Jorku rozważają możliwość zorganizowania kampanii promującej obrzezanie jako środek walki z AIDS - napisał "New York Times".

Kampania bazowałaby na badaniach dowodzących, że obrzezanie może stanowić skuteczną ochronę przed wirusem HIV.

Tymczasem burmistrz Nowego Jorku Michael Bloomberg wyraził wątpliwości, w jakim stopniu władze powinny się angażować w rozpowszechnianie tej metody zapobiegania AIDS.

Nowojorski departament zdrowia zaapelował do organizacji gejowskich o poruszenie tego tematu na swoich zebraniach. Zasugerowano również agencji zarządzającej szpitalami miejskimi, aby wprowadziła darmową usługę obrzezania nieubezpieczonych mężczyzn, ta jednak odmówiła.

W ubiegłym tygodniu, w oparciu o badania naukowe dowodzące, że ryzyko zarażenia się wirusem HIV jest u obrzezanych mężczyzn o 60% niższe, Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zarekomendowała tę metodę walki z globalną epidemią AIDS.

Według danych Amerykańskiego Centrum Statystyk Medycznych (National Center for Health Statistics) około 65% amerykańskich dzieci płci męskiej jest poddawane zabiegowi obrzezania. Jednak wśród grup o podwyższonym ryzyku zarażenia się wirusem HIV, odsetek ten jest zdecydowanie niższy.

Według danych WHO na świecie obrzezanych jest około 30% mężczyzn.

Krytycy planów nowojorskich władz wskazują jednak, że badania dowodzące skuteczności obrzezania jako zabezpieczenia przed AIDS przeprowadzono na heteroseksualnych afrykańskich mężczyznach, tymczasem w USA szczególnie narażeni na zarażenie się wirusem HIV są homoseksualiści. (mam)


http://wiadomosci.wp.pl/w...91&ticaid=13847

Mój kolega który był w USA własnie w Nowym Yorku, mówił że sztab lekarski jest tam niemal całkowicie opanowany przez żydów którzy nachalnie wręcz oferuja wszystkim dzieciom darmowe obrzezanie i na ankiecie podczas jej wypełniania trzeba wpisać że się go nie chce jesli chce się go uniknąć. Inaczej można nieświadomie synka pozbawić kawałka skóry